COLOR COLLECTION

 • 1. Komplet trzech bransolet wykonany z pereł i kamieni naturalnych (labradorytów 8mm i agatów 10mm) oraz elementów ozdobnych w kolorze srebra.
  1. Komplet trzech bransolet wykonany z pereł i kamieni naturalnych (labradorytów 8mm i agatów 10mm) oraz elementów ozdobnych w kolorze srebra.
 • 2. Komplet bransolet wykonany z kamieni naturalnych: 1. nefryt łososiowy i srebrna zawieszka kot 2. jadeit różowy, zawieszka ryba 3. kwarc, zawieszka łabądź
  2. Komplet bransolet wykonany z kamieni naturalnych: 1. nefryt łososiowy i srebrna zawieszka kot 2. jadeit różowy, zawieszka ryba 3. kwarc, zawieszka łabądź
 • 3. Zestaw trzech bransolet składający się z 8mm kuleczek minerałów: labradorytu oraz agatów. Całości dopełniają zawieszki w kolorze srebra.
  3. Zestaw trzech bransolet składający się z 8mm kuleczek minerałów: labradorytu oraz agatów. Całości dopełniają zawieszki w kolorze srebra.
 • 4. Zestaw bransolet w odcieniach fioletu (Bransoleta z kul ametystu - 10mm ze srebrną kulą) oraz (Bransoleta z kwarcu 8mm z zawieszką w postaci kwiatu) Całości dopełnia bransoleta z labradorytu - 8mm.
  4. Zestaw bransolet w odcieniach fioletu (Bransoleta z kul ametystu - 10mm ze srebrną kulą) oraz (Bransoleta z kwarcu 8mm z zawieszką w postaci kwiatu) Całości dopełnia bransoleta z labradorytu - 8mm.
 • 5. Zestaw bransolet: Perła granatowa 8mm, Akwamaryn 10mm, Perła granat metaliczny 6mm.
  5. Zestaw bransolet: Perła granatowa 8mm, Akwamaryn 10mm, Perła granat metaliczny 6mm.
 • 6. Zestaw marine! Turkus 10mm z morską rozgwiazdą, Akwamaryn 10mm z kotwicą oraz Perła granatowa 6mm z rybką.
  6. Zestaw marine! Turkus 10mm z morską rozgwiazdą, Akwamaryn 10mm z kotwicą oraz Perła granatowa 6mm z rybką.
 • 7. Zestaw pastelowych bransolet. Od spodu: agaty 10mm z zawieszką w postaci kuli, akrylowe perły 8mm z zawieszką - ważką oraz labradoryty z metalowym kwiatuszkiem.
  7. Zestaw pastelowych bransolet. Od spodu: agaty 10mm z zawieszką w postaci kuli, akrylowe perły 8mm z zawieszką - ważką oraz labradoryty z metalowym kwiatuszkiem.
 • 8. Zestaw bransolet: agat szary kula 10mm, koralik akrylowy - 8mm z zawieszką w postaci ważki oraz perła szara 6mm z metalowym serduszkiem.
  8. Zestaw bransolet: agat szary kula 10mm, koralik akrylowy - 8mm z zawieszką w postaci ważki oraz perła szara 6mm z metalowym serduszkiem.
 • 9. Zestaw bransolet. Pierwsza wykonana z kul czerwonego marmuru w rozm. 8mm. Drugą tworzą agaty szare. Trzecia propozycja to 8mm labradoryty.
  9. Zestaw bransolet. Pierwsza wykonana z kul czerwonego marmuru w rozm. 8mm. Drugą tworzą agaty szare. Trzecia propozycja to 8mm labradoryty.
 • 10. Zestaw świąteczny! W skład wchodzą trzy bransolety wykonane z marmuru czerwonego oraz perełek ze świątecznymi zawieszkami.
  10. Zestaw świąteczny! W skład wchodzą trzy bransolety wykonane z marmuru czerwonego oraz perełek ze świątecznymi zawieszkami.
 • 11. Zestaw bransolet z zawieszkami w kolorze srebra, wykonanych z minerałów: kwarcu różowego i zoisytu oraz skórzanych rzemieni w pastelowych barwach.
  11. Zestaw bransolet z zawieszkami w kolorze srebra, wykonanych z minerałów: kwarcu różowego i zoisytu oraz skórzanych rzemieni w pastelowych barwach.
 • 12. Zestaw trzech bransolet z zawieszkami w kolorze srebra. Dwie z nich wykonane z perełek szklanych, trzecia w postaci kolorowych agatów w rozm. 8mm.
  12. Zestaw trzech bransolet z zawieszkami w kolorze srebra. Dwie z nich wykonane z perełek szklanych, trzecia w postaci kolorowych agatów w rozm. 8mm.
 • 13. Zestaw bransolet w odcieniu złota. Perły i czeskie szkło Jablonex uzupełniają miedziane dodatki.
  13. Zestaw bransolet w odcieniu złota. Perły i czeskie szkło Jablonex uzupełniają miedziane dodatki.
 • BL/2014 Bransoleta wykonana z kuleczek agatu szarego i dekoracyjnej miedzianej zawieszki
  BL/2014 Bransoleta wykonana z kuleczek agatu szarego i dekoracyjnej miedzianej zawieszki
 • IL/2014 Zestaw bransolet wykonany z kuleczek jadeitu i nefrytu zielonego. Całości dopełnia zawieszka, w postaci koniczynki - srebro pr. 925
  IL/2014 Zestaw bransolet wykonany z kuleczek jadeitu i nefrytu zielonego. Całości dopełnia zawieszka, w postaci koniczynki - srebro pr. 925
 • HL/2014 Uniwersalny zestaw bransolet, dla kobiet ceniących elegancję i wygodę. Czarny onyks i agat w połączeniu ze srebrem pr. 925
  HL/2014 Uniwersalny zestaw bransolet, dla kobiet ceniących elegancję i wygodę. Czarny onyks i agat w połączeniu ze srebrem pr. 925
 • GL/2014 Komplet bransolet wykonanych ze szklanych koralików, agatów i srebra pr. 925.
  GL/2014 Komplet bransolet wykonanych ze szklanych koralików, agatów i srebra pr. 925.
 • FL/2014 Bransoleta w kolorze malinowej czerwieni z regulacją, wszystkie dodatki wykonano ze srebra pr. 925
  FL/2014 Bransoleta w kolorze malinowej czerwieni z regulacją, wszystkie dodatki wykonano ze srebra pr. 925
 • DL/2014 Bransoleta wykonana z kul akwamarynu (10 mm) i elementów miedzianych. Przy regulowanym zapięciu umieszczona została zawieszka w postaci serca.
  DL/2014 Bransoleta wykonana z kul akwamarynu (10 mm) i elementów miedzianych. Przy regulowanym zapięciu umieszczona została zawieszka w postaci serca.
 • EL/2014 Komplet dwóch bransolet. Pierwsza wykonana z kul akwamarynu i miedzianego serca, druga bransoleta wykonana na gumce silikonowej, z drobniejszych kuleczek nefrytu zielonego, uzupełniona kuleczkami miedzi.
  EL/2014 Komplet dwóch bransolet. Pierwsza wykonana z kul akwamarynu i miedzianego serca, druga bransoleta wykonana na gumce silikonowej, z drobniejszych kuleczek nefrytu zielonego, uzupełniona kuleczkami miedzi.
 • CL/2014 Zestaw dwóch bransolet na gumce silikonowej, wykonany z kul naturalnego jadeitu oraz złotych zawieszek.
  CL/2014 Zestaw dwóch bransolet na gumce silikonowej, wykonany z kul naturalnego jadeitu oraz złotych zawieszek.
 • AL/2014 Zestaw dwóch bransoletek na gumce silikonowej, wykonany ze szklanych koralików (10 i 8 mm) oraz zawieszek w kolorze złota.
  AL/2014 Zestaw dwóch bransoletek na gumce silikonowej, wykonany ze szklanych koralików (10 i 8 mm) oraz zawieszek w kolorze złota.
Niezwykle kolorowa, nasycona światłem kolekcja bransolet wykonanych z pereł, minerałów i dźwięcznych zawieszek. Bransolety można dowolnie łączyć ze sobą, tworząc oryginalne komplety... świetnie się przy tym bawiąc. Stwórz własny, niepowtarzalny zestaw!